O nás

V spoločnosti SLOVEX ALFA spol. s r.o. už od roku 1992 ponúkame pre našich zákazníkov vysoko kvalifikovanú a odbornú spoluprácu pri konzultácií, návrhoch a dodávkach svietidiel a komplexných osvetľovacích sústav. Sme tu, aby sme pre Vás našli tú najvýhodnejšiu alternatívu pre dosiahnutie optimálneho osvetlenia Vášho priestoru, a vytvorili Vám profesionálny svetelno-technický projekt na mieru zodpovedajúci Vašim predstavám a požiadavkám.

V aktuálnej ponuke máme svietidlá pre byty, rodinné domy, historické a priemyselné objekty, verejné osvetlenie, obchodné a kancelárske priestory. Svietidlá so štandardnými svetelnými zdrojmi, ako sú žiarivky, výbojky, halogénové žiarovky, sme postupne v súlade so svetovým trendom nahradili LED svietidlami.

V segmente technických a priemyselných svietidiel významný podiel našej ponuky tvoria značky MODUS, OMS, PHILIPSFULGUR. Tento segment sme rozšírili v roku 2014 o svietidlá renomovaných talianských firiem DISANOFOSNOVA, ktoré sme začali priamo dovážať a distribuovať po SR. Sú to významné firmy na trhu svetelnej techniky v európskom i celosvetovom meradle. V ich produkcii už dlhodobo prevláda LED technológia.

V segmente bytových svietidiel a svietidiel pre rodinné domy máme v ponuke okrem štandardných značiek ako EGLO, LUXERA, GLOBO, PHILIPS CONSUMER LIGHTING, LUCIDE, RENDL LIGHTING, IDEAL LUX aj designové svietidlá značiek ASTRO LIGHTING, IL FANALE, VISTOSI, LINEA LIGHT, FABAS, ARTEMIDE, FLOS, TORREMATO, CREMASCO a ďalšie. Naša spoločnosť je dlhoročný zmluvný partner firmy Signify Slovakia, dodávateľa svetelných zdrojov značky Philips, ktorej kompletný sortiment máme v ponuke.

Naším cieľom nie je iba predaj osvetľovacej techniky, ale aj poskytovanie komplexných služieb od zadefinovania požiadaviek zákazníka, výberom funkčne aj esteticky vhodných svietidiel na osvetlenie konkrétneho priestoru až po kompletnú dodávku. V prípade záujmu, môžeme zabezpečiť zákazníkovi odbornú montáž kvalifikovanými pracovníkmi našich partnerských firiem.